Paykwik Nedir

Paykwik

Yeni bir kart daha kolay kullanım daha ucuz

Paykwik nedir? Alışveriş yaparken internetin sunduğu avantajlardan ve kolaylıklardan artık birçok insan faydalanıyor. Özellikle dışarıya çıkıp bir şeyler satın almaya vakti olmayanlar ya da aradığı ürünleri bulamayanlar hem zamandan tasarruf etmek hem de istedikleri ürünleri daha rahat bulabildikleri için online alışverişi tercih ediyorlar. Ayrıca internet üzerinden ücretsiz oyun oynamak isteyen kişiler de sıkça online ödeme sistemlerini kullanıyor. Bununla birlikte online alışveriş ve ödeme sistemleri birtakım riskleri de beraberinde getiriyor. Özellikle günümüzde kimlik hırsızlığının gittikçe arttığı düşünülecek olursa, kimse sanal sistemlere kimlik ve kart bilgilerini girmek istemiyor. Paykwik kart ise, bu endişeyi gideren en güvenli ödeme sistemleri arasında yer alıyor. Bir ön ödeme sistemi olması ve güvenliği hiçbir tehlikeye atmamasından dolayı günden güne alıcı sayısı artıyor. Bunu gören ve bayilik almak isteyen kişilerin ise paykwick bayi sahibi olma şartlarını yerine getirmesi gerekiyor.

Güvenli ve ayrıcalıklı bir ödeme sitemi olan paykwick kartın bayiliğini almak için ilk olarak şirkete başvuru yapılması, daha sonra ise istenen evrakların temin edilip geri kalan şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Buna göre paykwik bayi sahibi olmak isteyen kişilerden şirket başvurusundan sonra kimlik fotokopisi, vergi levhası ya da yoklama fişi, son üç aya ait herhangi bir fatura (cep telefonu faturası olmamalı), ikametgâh (fatura yerine de kullanılabilir) ve elbette statik ip adresi gerekiyor.

Gerekli evrakları eksiksiz olarak temin ettikten sonra paykwik bayi sahibi olmak isteyen kişilerin diğer şartları da yerine getirmesi gerekiyor. Bu şartlara göre, bayi olurken ilk kez yatırılacak miktarın 10.000 Euro ve üzeri; diğer aylarda ise 5.000 Euro ve üzeri olması gerekiyor. Bunun dışında paykwick şirketi tarafından yatırılacak tutarların %5’i kadar bir bakıma ortaklık payı olan komisyon bedeli alınıyor.

Paykwik Nedir
5 (100%) 3 votes

paykasal.net

Dilediğiniz her konuda 7/24 canlı destek ekibimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kampanya ve haberlerden bildirim al.

Fields marked with an * are required

Daha fazla yazı için

Bütün yazıları göster