Kurumsal

Firmamız K.Kıbrıs Girne’de kurulmuş 8 yılı aşkın bir süredir aktif  şekilde profesyonelce sanal kart sektöründe hizmet vermekte ve sanal kart satışı yapmaktadır. 8 yıl içerisinde kazanmış olduğumuz tecrübe ve  profesyonellik ile  gelişime açık, kendini geliştiren ve yenilikçi bir firma profili göstermektedir. Firmamızın en büyük özelliği işinde profesyonel  personeli ve güvenlik anlayışıdır. Kısacası paykasal.net yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır ve biz de  çalışmayan kod  bulmanız imkansızdır.

Olası yaşayacağınız problem ve mağduriyetlerde firmamız her zaman sizin yanınızda olacaktır. Size olan ilgisi sadece kod satışı sırasında değil kod satışı sonrasında da devam edecektir. Hızlı ve profesyonel  personelimiz ile  hızlı bir şekilde sanal kart alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamızın şu anda satışını gerçekleştirdiği sanal kartlar;

Paykasa, Cashixir, Astropay, Otopay, Paykwik ve Jeton karttır. Güvenli ve hızlı hizmet almaya devam etmek istiyorsanız, lütfen sanal kart alımlarınızı sitemiz aracılığı ile gerçekleştirin ve merdiven altı sanal kart satışı firmalardan mağduriyet yaşamamak için  uzak durunuz.