Astropay Nedir?

Astropay

Kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran kart

Astropay nedir? İnternet ortamında her geçen gün tehlikeli durumlar yaşanmaktadır. Kredi kartlarının çok fazla kullanılması birçok sorunu da beraberinde getirmektedir. Uzmanlaşan dolandırıcıların kredi kartlarının şifrelerini dakikalar içinde kırabildiği bilinen bir gerçektir. Kullanıcıya ait kişisel verilerin deşifre olmasının yanında yüksek tutarlarda bir soygun ihtimalide bulunmaktadır. Bu sebeplerle internet ortamında yapılan alışverişler, başta kullanıcılar olmak üzere herkesi tedirgin etmektedir. Bu gibi olaylar ile karşılaşılmaması için alternatif kartların kullanılması çok daha doğru olacaktır. Bu kartlar ile hem güvenli alışveriş yapılırken hem de keyif alınabilir. Güvenli alışveriş için başvurulan kartlardan belki de en önemlisi Astropay sanal kartıdır.

Bu kart ile son derece güvenli bir alışveriş mümkün olmaktadır. Birçok farklı internet sitesi aracılığı ile elde edilebilir durumda olan Astropay, ön ödemeli bir işleyişe sahiptir. İçinde dolar cinsinden farklı tutarların bulunduğu kartlardan istenilen alınabilir. Kart alımı sırasında sadece içindeki tutarın ödemesi yapılmaktadır. Bunun dışında ek bir ücret talebi olmamaktadır. Kartın alınmasıyla birlikte 16 haneli pin kodu, güvenlik kodu ve kullanma tarihine ait bilgiler verilmektedir. Sayıları on binlere ulaşan alışveriş sitelerinden istenilende bu kart kullanılabilir. Bunun dışında kullanıcıya ait bir bilgi ne alım sırasında ne de kullanım sırasında sorulmaktadır. Bu nedenle son derece güvenli olduğu sonucu çıkarılmaktadır.

Kartın içindeki tutarın harcanma şeklinde de bir kısıtlama yoktur. Tek bir işlem için bütün tutar kullanılabildiği gibi farklı sitelerde de kullanılabilir. Tutarın bitmesiyle kartın işlevi sona ermektedir. Bir daha kullanımı mümkün olmayan sanal kart, çöpe atılabilir. Devamlı kullanmak isteyen kişiler ise her seferinde yeniden kart alımı yapmalıdır. Bu durumda yine güvenlik açısından çok daha iyidir. Ayrıca kartın içinde bulunan tutarın harcanmaması durumunda ise nakit olarak kullanıcının hesabına gönderilebilir.

Astropay Nedir?
5 (100%) 4 votes

paykasal.net

Dilediğiniz her konuda 7/24 canlı destek ekibimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kampanya ve haberlerden bildirim al.

Fields marked with an * are required

Daha fazla yazı için

Bütün yazıları göster