Paykasa nerede kullanılır

Paykasa  kullanım alanları:

Kredi kartı dolandırıcılarının çoğalması ile birlikte yaygınlaşan sanal kartın en popüler olanı Paykasa çoğu alışveriş sitelerinde kullanılmaktadır.Paykasa alışveriş siteleri haricinde,oyun sitelerinde,Facebook,Twitter ve bir çok sitede kullanılılabilir. Kredi kartını aksine kesinlikle kişisel bilgilerinizi istemez.Sürekli kredi kartına borçlanmaktan sıkıldıysanız sitemize bi göz atmanızı tavsiye ederiz.Bütceyi tamamen sizin belirlediğiniz sanal kart için sitemize buyurun paykasal.net

İnternetiniz vasıtası ile online elde edebileceğiniz bu sanal pin kodu sizlere son derece güvenli bir alışveriş yapma imkanı sağlar. Kesinlikle Kart numaranızı ve şifrenizi vermeden kart üzerinde bulunan 16 haneli sanal kodunuzla alışverişinizi yapabilirsiniz.Kart tek kullanımlık olduğu için ele geçirilme gibi bir korkunuz olmayacaktır.Paykasa satın al nerelerde kullanılır diyecek olursanız Paykasa seçeneği olan bütün alışveriş sitelerinde, oyun sitelerinde vb sitelerde geçerlidir.

Paykasa kart alırken lütfen Paykasa satın aldığınız web sitelerinin güvenilirliğine dikkat ediniz, mağdur olmamak için paykasal.net sitesini tercih ediniz.

Paykasa nerede kullanılır
5 (100%) 1 vote

paykasal.net

Dilediğiniz her konuda 7/24 canlı destek ekibimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kampanya ve haberlerden bildirim al.

Fields marked with an * are required

Daha fazla yazı için

Bütün yazıları göster