Paykasa Nedir?

Paykasa Nedir

Paykasa nedir nasıl alınır nasıl kullanılır merak ettiğiniz her şey bu sayfada.

Paykasa nedir diye merak edenlerden misiniz? Bu sistem parasal işlemlerin yapıldığı online sitelerde kullanılabilen, içiniz rahat şekilde ödemelerinizi yapmanızı sağlayan oldukça güvenli bir uygulamadır. Dünyada hayli yaygınlaşan paykasa’nın ülkemizde de çok beğenildiğini ve tercih edildiğini belirtelim. Bu sistem size güven içinde yüksek miktarlarda da ödeme yapma imkânı sunacaktır. Kredi kartı ya da eft gibi uygulamalarda banka ve kimlik bilgilerinizin sistemde yer alması kaçınılmazdır. Oysa paykasa sisteminde bu durum söz konusu değildir. Sadece 16 haneli özel bir numara ile ödeme işlemi yapılmaktadır.

Paykasa nedir ve paykasa güvenli midir gibi sorunların ana cevabını işte bu 16 haneli numara sistemi sağlamaktadır. Yetkili ve üretici firmanın satışa izin verdiği sitelerden paykasa kartlarınızı aldığınızda, sizden ön ödeme yapmanız istenecektir. Ödemenizi yaptıktan sonra ise size sadece tek kullanımlık ve tamamen size özel 16 haneli bir pin numarası gönderilecektir.

Bu numara ile kartınızı kullanacaksınız. Ardından EURO üzerinden bedellenen kartlardan ihtiyacınız kadar olanını seçebilirsiniz. Tabi ödemenizi de bu kartın bedeline göre yapacaksınız.

Ödeme yaparken sadece pin numaranızı girmeniz yeterli. Kartınızın sahte olmaması çok önemli, bu nedenle her zaman yetkili sitelerden alım yapmaya dikkat etmelisiniz. İşte bu kadar kolay, ne bir isim, ne hesap numarası. Başka bir detaya gerek yok.

Kart sahipleri kullanmadıkları pay kasa kartlarını ister alım yaptıkları sitelerden, isterlerse yine başka bir yetkili siteden bozdurma işlemi de yapabilirler. Paykasa nedir işte böyle yüksek güvenlikle bir sistemin sorusudur. Mutlaka inceleyin ve kullanın. Güvenli online ödemelerinin keyfini çıkarın. EURO üzerinden kartların TL olarak düzenlenmiş şeklinde yetkili sitelerden alabilirsiniz. Skype,  oyun siteleri, sosyal paylaşım siteleri, bahis siteleri gibi çok sayıda sitede rahatlıkla sistemi kullanabilirsiniz.

Paykasa Nedir?
5 (100%) 5 votes

paykasal.net

Dilediğiniz her konuda 7/24 canlı destek ekibimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kampanya ve haberlerden bildirim al.

Fields marked with an * are required

Daha fazla yazı için

Bütün yazıları göster