Paykasa nedir

 

Sanal ortam üzerinde gerçekleşen online e- pin satış ve buna bağlı olarak ödeme yapma imkânı taniya binlerce web sitesi üzerinde kullanlan, kişilere en güvenilir hizmeti sunan bir sistemdir. Teknolojinin büyük bir hızla gelişmesi ile birlikte en hızlı değişiklikler de internet ağı üzerinde gerçekleşmeye başlamıştır. Gerçek yaşamda gerçekleştirilen alışveriş işlemleri şimdi çok daha kolay internet üzerinden tek tık ile yapabiliyorsunuz. İnsanlar oturdukları yerden dışarı çıkmadan kahvelerini yudumlayarak çok keyifli bir alışveriş yapıyor. İnternet alışverişleri eskiye nazaran şimdi oldukça hızlı olmaya başladı bir veya iki iş gününde hemen elinizde çok pratik çok hızlı bir işlem. Yalnız suan büyük bir sorunla karşı karşıyayız.

İNTERNET DOLANDIRICILIĞI;

İnternet alışverişlerinizde kredi kartı bilgilerinizi çalan ve sizin adınıza bir çok alışveriş yapan birkaç gurup.
İnternet dolandırıcılarından korkup alışveriş yapamayan birçok insan var. Kart bilgilerim çalınacak mı? , Aldığım ürün gelecek mi? , bu tür korkular son zamanlarda oldukça yayılmaya başladı. Bu nedenle Avrupa’da yaygın olan bir sanal ödeme yöntemi olan Paykasa’yı tanıtacağım.

PAYKASA NEDİR;

Paykasa kart sistemleri bir ön ödemeli kart sistemidir. Paykasa internet üzerinde harcamalar için tasarlanmış sanal ön ödemeli karttır. Öncelikle internet üzerinde alışveriş yaparken sitelere güvenemeyip kredi kartı kullanmak istemeyenler için çok güzel bir ödeme yöntemidir. Paykasa, çevrimiçi güvenli, hızlı bir şekilde nakit kullanım yapmanıza, alışveriş yapmanıza, ödeme yapmanıza ve oyun oynamanıza imkân sağlayan ön ödemeli bir sanal karttır. Paykasa yeni sürüm ön ödemeli kart; bankaların sağladığı banka kartı veya kredi kartı gibi ödeme olanaklarına sahip olmayanlar/olamayanlar için ve var ise bu bilgilerini online sitelerinde, sanal ortamda güvenlik açısından kullanmak istemeyenler için icat edilmiş mükemmel bir çözümdür. Paykasa güvenli bir platformda sizlere en güvenli Paykasa’yı sunmak bizim temenni amacımızdır.

Aslında Paykasa’nın en  büyük amacı internet dolandırıcılığını bitirmektir. Paykasa pin kodunuz kesinlikle hacklanamaz başkası tarafına geçemez Paykasa kodlarımız sadece size aittir. Aldığınız sanal kodunuz sadece size verilir. Başka birine verilmez tek kullanımlık olması dolandırılmayı en aza indiriyor. Paykasa kodlarımız 16 haneden oluşan tek kullanımlık  bir sanal  e-pin kodudur.
 

 

Paykasa nedir
5 (100%) 2 votes

paykasal.net

Dilediğiniz her konuda 7/24 canlı destek ekibimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kampanya ve haberlerden bildirim al.

Fields marked with an * are required

Daha fazla yazı için

Bütün yazıları göster