Paykasa Nasıl Bozulur

Paykasa bozdurma nedir? Paykasa Nasıl Bozulur ? 

Paranızı en güvenilir şekilde paraya dönüştürüp harcayabileceğiniz en güvenilir Paykasa kart bayisine Hoşgeldiniz..

Güvenliğin en üst düzeyde tutulduğu sitemizde hızlandırılmış 4 dil bilen temsilcilerimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Paykasa bozumlarımızı tamamen kendi panelimizde başka bir firma kullanmadan bozuyoruz da güveni bir üst kata çıkarıyor. Paykasa bozdurma işlemleriniz en hızlı şekilde gerçekleşir 3 dakika bir sürede hesabınıza yatırılır bekleme vb. gibi bir işlem uygulanmaz. Son derece kibar bir üslüpla siz değerli müşterilerilerimize en hızlı güvenilir hizmeti vermekteyiz.

Sanal kodunuzu ve banka bilgilerinizi veriyorsunuz biz sanal kodunuzu bozup gerekli tutarı hesabınıza gönderiyorum işlem oldukça basittir.

Ön ödemeli bir sistem ile kullanılabilen bu kart ile internet ortamında yer alan birçok sitede alışveriş imkanı vardır. Paykasa bir sanal kart olduğu için fiziksel bir üründeğildir. Yapılan alışverişlerde bulunan uygun yere 16 haneli pin şifresinin girişilmesinden bir veya iki dakika olmadan  işleminizi onaylayıp hesabınıza tutarı yansıtacaktır.

Kredi kartına kıyasla oldukça güvenli olduğu söylenebilir. En az 10 Euro olarak üretilen bu kartların alımı ve kullanımı sırasında hiç bir şekilde kullanıcıların kişisel bilgilerini istememektedir. Bu nedenle kişisel bir kart olması düşünülemez. Ayrıca kartın içinde bulunan tutar kadar harcama yapılabilir. Eksi bakiye ’ye indirip sizi borca sokmaz. Kartın içindeki tutarın bitmesi durumunda kart geçersiz olur yeni bir Paykasa kodu almak zorunda kalırsınız.

Online olarak yapılan alışverişler insanlar için daha önemli hale gelmiştir. Bu sayede hem zaman tasarrufu yapılmış olunurken hem de zahmetsiz bir şekilde alışveriş yapılmaktadır. Özellikle büyük ve kalabalık şehirlerde yaşayanlar için bir zulme dönüşen alışverişler, bu yolla çok daha pratik hale gelmiştir. Ancak sanal ortamında kendine göre zararları bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise şahsi bilgilerin yer aldığı kredi kartlarının ne kadar güvenli olduğudur. Bu nedenle birçok kişinin alışveriş sırasında tedirginlik yaşadığı yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıkmıştır. Bu gibi durumları yaşamamak için ön ödemeli kart kullanmak yeterli olacaktır.

Paykasa Nasıl Bozulur
5 (100%) 2 votes

paykasal.net

Dilediğiniz her konuda 7/24 canlı destek ekibimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kampanya ve haberlerden bildirim al.

Fields marked with an * are required

Daha fazla yazı için

Bütün yazıları göster