Paykasa Kodum Çalışmıyor

Paykasa kodunuz çalışmıyor mu? Muhtemelen dolandırıldınız.. Paykasa kodları tek seferlik kişiye özel üretilir kesinlikle hacklenmez kodunuzun verdiği hatalara göre farklı cevapları vardır.Kodu yanlış giriyor olabilirsiniz, satın aldığınız firma yanlışlıkla kullanılmış kod vermiş olabilir, kullanıcagınız sitede Paykasa bölümünde güncelleme oluyor olabilir, kullandığınız sitenin açıkları nedeniyle kodunuz askıda kalmış olabilir bu tür farklı farklı hatalar vardır.

Paykasa kodlarında hata çıkması çok nadir gerçekleşen bir olaydır ya temsilci dikkatsizdir yada sitenizde bir problem vardır kodda bir hata aramanıza gerek yoktur zaten özel üretimdir kodlar siz ne kadarlık bi alım yapmak istiyorsanız alacağınız sanal kodu hazırlayıp yeni ve taze bi şekilde teslim ediyorlar.

Paykasa kodunuzda hata olduğu zaman önce satın aldığınız firmayla görüşmelisiniz satın aldığınız firma kodunuzda bir sorun var ise zaten telafi bir kod verecektir lakin kodunuzda bir sorun olmadığını söylüyor ise sitenizle görüşmelisiniz.Sitenizdende bi sorun olmadığı söyleniyor ise satın aldığınız firmaya kodumu sorgulayabilirmisiniz diyerek nerde ne zaman kullanılgının bilgisini istiyorsunuz.

Paykasa kodlarında çıkan sorunlar bunlardır aklınızda daha farklı konular var ise sitemizin canlı destek bölümünden yardım alabilirsiniz. https://www.paykasal.net/

Paykasa Kodum Çalışmıyor
5 (100%) 2 votes

paykasal.net

Dilediğiniz her konuda 7/24 canlı destek ekibimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kampanya ve haberlerden bildirim al.

Fields marked with an * are required

Daha fazla yazı için

Bütün yazıları göster