Paykasa Kart Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Paykasa Kart Fiyatları Nasıl Belirlenir?
5 (100%) 1 vote

Paykasa kart fiyatlarının nasıl belirlendiği birçok kişinin aklında yer edinen sorulardan biridir. kart fiyatlarının anlık olarak değişim gösterdiği durumlarla sık sık karşılaşılmaktadır. Sizlerde bilirsiniz ki kart EURO para birimi üzerinden kullanılan ön ödemeli sanal bir karttır. Günlük EURO döviz kurunun yükselmesiyle kart fiyatları artacak, EURO döviz kurunun azalmasıyla ise Paykasa kart fiyatları azalacaktır. Bu kurda ki dalgalanmaya bağlı olarak  kartların kullanımının sonucunda müşterilerimizin hesaplarına geçen tutarlarda bu finansal dalgalanmayla doğru orantılı olarak değişim gösterecektir. 10 Paykasa değerinde bir kart bazen 40 TL’de olabilir, 30 TL’ de olabilir. Bu sebeple dövizdeki dalgalanmalar fiyatların değişiminde önemli bir yer kapsamaktadır.

Kart fiyatlarının değişimini tetikleyen bir başka durumda kartın müşteriden yetkili bayiye satılması durumudur. Bu durum aynı zamanda Paykasa kart bozum olarak da adlandırılmaktadır.  kartın geri alınması söz konusu olduğunda firma bu kartın satın alımında bir kur belirler. Örnekle bu durumu daha iyi ifade etmek gerekirse, firmanın belirlediği EURO alım kuru 3.5 TL, günlük EURO kuru 4 TL olsun. Müşteri kendisine ait 100 EURO değerindeki Paykasa kartı firmaya satmak istediğinde alacağı tutar 350 TL olacaktır. Bozum durumu, sitemizde makaleler bölümünde ilgili başlık altında daha iyi bir şekilde incelenmiştir.

Kart fiyat listesini her firma kendi bünyesinde belirlemektedir. Bazen kullanıcılar çok ciddi ölçekte piyasaya göre ucuz rakamlarla karşılaşmaktadırlar. Günlük EURO döviz kuru 4 TL iken 100 Kartın 350 TL olması o firmanın güvenilir olmadığının göstergesidir. Burada kullanıcıların bir analiz yaparak göz önünde bulundurması gerekmektedir. Güvenilirliği anlatan “ Güvenilir Altın Kurallar “ adlı makalemizde bu durum daha detaylı incelenmiştir.

Paykasa  olarak EURO kurundaki dalgalanmaya rağmen müşterilerimize en ucuz fiyatları sunmaktayız. Hızlı, güvenilir, ucuz ve kaliteli hizmetin her müşterinin hakkı olduğu kabulü prensibidir. Türkiye’nin en güvenilir ön ödemeli sanal kart satış firması  tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

paykasal.net

Dilediğiniz her konuda 7/24 canlı destek ekibimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kampanya ve haberlerden bildirim al.

Fields marked with an * are required

Daha fazla yazı için

Bütün yazıları göster