PAYKASA İLE REKABET

Paykasa ile rekabet eden birçok ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Bunların en başında bankaların sunduğu kredi kartı gelmektedir. Hemen akabinde ise Astropay, Otopay, Jeton ve Cashixir takip etmektedir. Paykasa, Paykasa ile rekabet eden benzeri tüm sanal kartlara ciddi oranda mücadele etmeyi öğrenmiştir. Paykasa güvenlik önlemleri ve kullanım kolaylığı ile diğer rakiplerinden bir adım öne çıkmayı başarmıştır. Ciddi bir sanal Pazarlama yöntemi ile direk kullanıcıya ulaşarak en çok tercih edilme sebebini bu pazarlama gücünün tamamını ortaya koyarak paykasa ile rekabet eden rakiplerini geride bırakmayı başarmıştır. Paykasa satışında bizler de “Paykasal.net” bayisi olarak gerek müşteri memnuniyeti gerekse satış sonrası hizmette son derece hassas ve özenli davranmaktayız. Bu durum karşısında paykasa ile rekabet eden diğer sanal kartlardan da bir tık daha öne çıkmayı başarabilmemize sebep olmuştur.
Paykasa ile rekabet eden sanal kartların bu başarının üzerine çıkamayacaklarını anlayarak bir kısmi piyasadan kısa süreli oluşturdukları pazardan çekilme kararı almıştır. Paykasa’nın genel merkezi İngiltere’de olmasına rağmen tüm ülke ve bölgeler verdikleri bayiliklerin başlarına ciddi denetimler ve tedbirler alarak kontrolü sağlamaktadır. Paykasa satışı ve bayi anlaşmalarında ilk öncelik müşteri memnuniyeti olacaktır maddesini koymaktan da çekinmemiştir. Bu maddesini uygulamayan bayisini elinden bayiliği almaktan da hiçbir zaman çekinmemiştir. Bu tavrı da Paykasa ile rekabet eden diğer sanal kartların kendi eksikliklerinin neler olduğunu görmelerini sağlamıştır. Netice de insanların bu kartı almalarını sağlamak için kolay kullanım, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmet alabilecekleri bir ödeme sistemini tercih etmeleri gerekiyor. Bu nokta da ise Paykasa kendini bu maddelerde ispatlayarak en çok tercih edilmeyi hak etmiştir. Paykasa bu durumun haklı gururunu ve Paykasa ile rekabet eden rakiplerini geride bırakmanın haklı onuru yaşamaktadır.

Paykasa ile rekabet eden diğer sanal kart temsilcileri zaman zaman çirkin iftiralarda bulunmuş, rekabeti daha da çetin bir hale getirerek öne çıkacaklarını düşünmüş, fakat son derece yanlış bir strateji uyguladıklarını üzücü ve ciddi kayıplar yaşayarak anlamışlardır. Her zaman bir adımı sonrasını düşünerek adım atan ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak strateji geliştiren Paykasa, sanal pazarda lider olmayı başarmıştır.

paykasa ile rekabet

 

PAYKASA İLE REKABET
5 (100%) 5 votes

paykasal.net

Dilediğiniz her konuda 7/24 canlı destek ekibimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kampanya ve haberlerden bildirim al.

Fields marked with an * are required

Daha fazla yazı için

Bütün yazıları göster