Paykasa ile Alışveriş

Satın almak istediğiniz ürün çok mu uzakta veya Mağazası’nda kalmadı mı? O zaman birde internet mağazasına bakın. Birçok firma internet üzerindeki mağazaları daha çok önemsiyor ve daha fazla ürün seçeneği buluyor. Kişilerin tüm modelleri ayrıntısına kadar görebiliyor. Fiyatları normal mağzalara nazaran daha uygun olduğu için her gün internetten alışveriş yapanların sayısı oldukça artıyor. Buda müşterilerin bin bir zahmetle mağzalara gidip ayaklarına karasular inene kadar yorulmasındansa, evde oturduğu kahve yudumlayarak tek tıkla alışverişinin keyifini çıkarıyor.

Birçok mağazanın internet üzerinden sunduğu hizmette öncelikli tercih edilme sebebi güven vermesidir. Birçok site Kredi kartı, banka, hesabı, sanal kartlar, kapıda ödeme gibi seçenekler sağlar.
Paykasa le ödeme seçeneği sunun sitelerde ise sizden 16 haneli e- pin sifresi ister. Bu e-pin şifresine nasıl sahip olabilirim diyorsanız sitemizden en güvenilir en hızlı şekilde satın alabilirsiniz.

Paykasa sanal kartlar arasında en güvenilir ve en pratik olanıdır. Paykasa diğer sanal kartlar gibi tek kullanımlıktır. CVV kodu SKT barındırmaz. 16 haneden oluşan pin kodundan oluşmaktadır.
Paykasa güven konusunda en dikkat çeken sanal karttır hata almanın imkânsız olduğu bu sanal pin kodudur. İnternet alışverişlerinizde aklınızın arkada kalmasından sıkıldınızmı? Acaba kredi kartı bilgilerim çalınırmı? Korkusuna artık bir son verelim ve Paykasa’ya merhaba diyelim.Paykasa kimin kullandığını barındırmayan siz kullandıktan sonra çöp olan bir sanal pin koduna sahiptir kesinlikle çalınması, haklanması imkânsız olan bu sanal pin kodunun kullanımı ’da oldukça kolaydır. 16 haneli pin kodunu sitenize giriyorsunuz sayfayı yeniliyorsunuz hesabınıza tutarı otomatik olarak yansıyor. Paykasa Amerikan bilim adamları tarafından kredi kartı dolandırıcılığını sonlandırmak adına kurulmuş bir firmadır.

Paykasa ile alışverişlerinizi en güvenli ve en hızlı şekilde yapabilirsiniz sitemizde 7/24 hizmet ve 4 dil bilen müşteri temsilcilerimizle birlikte en güvenilir ve en hızlı hizmeti veren www.paykasal.net adresine sizin de bir göz atmanızı öneririz.

Paykasa ile Alışveriş
5 (100%) 3 votes

paykasal.net

Dilediğiniz her konuda 7/24 canlı destek ekibimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kampanya ve haberlerden bildirim al.

Fields marked with an * are required

Daha fazla yazı için

Bütün yazıları göster