Paykasa Güvenilirmi

Sanal kart ödeme yöntemleri arasında en dikkat çeken Paykasa Avrupa’da aktif kullanılan bir ödeme türüdür ülkemize yavaş yavaş gelen Paykasa son zamanlar’da oldukça popüler olmaya başlamıştır. Öncelikle altını çizmemiz gereken konu tek kullanımlık olan bir  sanal pin kodudur bu sanal pin kodu 16 haneden oluşur euro kurundan hesaplanır euro kurundan satın alırsınız Tl olarak hesabınıza yansır. Güvenilir mi diyecek olursanız bu kart oldukça güvenlidir hiçbir bilginizi barındırmaz kredi kartı vb gibi değildir anonim olarak kullanılır ne zaman nerde kim tarafından kullanılğını belli değldir bu nedenle her alışverişinizi güvenilir olarak yapabilirsiniz. Aklınız arkada kalmasın kafanızdakı acaba kart bilgilerim çalındımı gibi sorular kalmasın sanal kodu tek kullanımlık anonim bi e-pin olduğu için başkasnın ele geçirmesi durumunda bi sorun olmaz en büyün güvencesi burudur.

Paykasa dier sanal ödeme yöntemlerine göre oldukça Pratik’tir sadece siteniz 16 haneden oluşan bir e– pin giriyorsunuz otomatik bir şekilde hesabınıza tutarı yansıyor dilediğiniz gibi alışverişinizi yapabiliyorsunuz.

Paykasa kart neden bu kadar güvenli diyecek olursanız size sunulan pin kodunun 16 haneli dijital bir pin kodlarıyla benzer olmadığını belirtelim. Buna ek olarak 4 farklı ayrı numara bütününün oluşturduğu bu 16 hanenin çeşitli uygulama ve programlarla kırılamayacağının altını çizelim. Bu nedenle son derece güvenlidir.Ödemesini yaptığınız bir nakit olarak kenarda durabilir istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Paykasa Güvenilirmi
5 (100%) 3 votes

paykasal.net

Dilediğiniz her konuda 7/24 canlı destek ekibimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kampanya ve haberlerden bildirim al.

Fields marked with an * are required

Daha fazla yazı için

Bütün yazıları göster