Neden Paykasa ;


İnternet alışverişlerinde ki harcamalarınızda ayrıcalıklı alışveriş dünyasını hala keşfetmediyseniz, yazımızı mutlaka okumalısınız.

• Paykasayı neden tercih etmeliyim ?

• Paykasa avantajları nelerdir ? bu soruların cevabı tam karşınızda..

Dünya çapında bir çok insan tarafından kullanılan Paykasa kart, tamamen güvenli olan sanal ödeme aracıdır. Paykasa kart, gün geçtikçe her bütçeye uygun un uygun fiyat seçenekleri ve pratik kullanım avantajları sayesinde güvenli bir sanal alışveriş yöntemi olmayı başarmıştır. Paykasa Kart Avantajları içinde en önemli olanı ise; sanal harcamalarınızda şahsi ve kart bilgilerinizi kullanmak zorunda kalmamaktır. Üstelik bu kullanım imkanını sağlarken tamamen güvenlik yapısından hiçbir zaman ödün vermemektedir.

Paykasa karta sahip olmak artık çok kolay. Sizde Paykasa al işlemlerinizi gerçekleştirerek Paykasa avantajlarına sahip olabilir ve güvenli alışveriş imkanı elde edebilirsiniz. Paykasa karta güvenle sahip olabilmek için yapılması gereken işlem adımlarını kısaca özetlemek gerekirse; herşeyden önce biliçli kullanıcı olabilmek için internet üzerinden Paykasa hakkında bilgi edinmek en doğrusudur. Bilgi edinirken de suistimalcilere karşı çok dikkatli olmak ve seçici davranmak gerekmektedir. Gerekli bilgileri edindikten sonra bütçeye en uygun olan ve mutlaka resmi satış noktasını belirlemek gerekmektedir. Resmi satış noktasını belirlerlemek gerekir. . Resmi satış noktasını belirledikten sonrasında da, iletişim bilgileri üzerinden site yetkilileri ile iletişime geçerek aklınıza takılan tüm soruları netleştirmelisiniz. Son aşamada ise; talep edilen kart miktarı sitenin mevcut ön ödeme seçenekleri üzerinden ödemesi gerçekleştirilerek birkaç dakikada paykasa karta sahip olabilirsiniz. Geriye kalan kısımda da satın alınan kart kodu ile paykasa ödeme yöntemi geçerli olan tüm internet platformları üzerinden keyifle alışveriş yapmak kalacaktır.

İnternet ortamının gelişmesiyle birlikte sanal para piyasası da oldukça gelişmektedir. Bu gelişme ile birlikte beraber Bitcoin, Webmoney, Skrill gibi birbirinden farklı markalar ortaya çıksada şuan en yaygın ve en güvenilir olan sanal para birimi Paykasa’dır. Fakat fonksiyonları ön ödemeli karttan biraz daha farklı çalışmaktadır. Paykasa, belirli bir miktarı temsil eden dijital para olarak geçmektedir. Çoğu alışveriş sitelerinde ya da ticaret forumlarında Paykasa alternatif olarak geçen bir ödeme yöntemidir..

  • PIN’ler tek kullanımlıktır. Yani £10’luk bir alışveriş için gireceğiniz Paykasa PIN’ı £100’lık bir PIN olursa arada ki £90’luk fark size para üstü olarak dönmeyecektir. Bu yüzden Paykasa PIN’leri alırken ihtiyacınız olan tutar kadar almanız sizin için daha iyi olacaktır.• Öncelikle Paykasa’yı kullanabilmeniz için tek yapmanız gereken satış yapan firmalardan Paykasa pin kodu satın almaktır. Bu sanal pin kodlarının hepsi farklı meblağlara denk gelmektedir.• Paykasa PİN’ı sayesinde hiçbir ilginiz paylaşılmaz. Sadece size verilen 16 haneli PIN’ı sizden istenilen yere girmenizdir. Girmiş olduğunuz PIN sayesinde ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 

Neden Paykasa ;
5 (100%) 2 votes

paykasal.net

Dilediğiniz her konuda 7/24 canlı destek ekibimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kampanya ve haberlerden bildirim al.

Fields marked with an * are required

Daha fazla yazı için

Bütün yazıları göster