Neden Payaksa

Dünya’da birçok kişi tarafından kullanılan Paykasa kar tamamen güvenli sanal ödeme yöntemidir.Zaman geçtikçe her bütçeye uygun fiyatları ve kullanım kolaylığı ile en güvenli alışveriş yöntemi olmuştur.Tamamen anonim olan bu karta sahip olmak sadece 1 dakıkkanızı alır kolay ve güvenilirliğin tek adresi olan Paykasa’da kişisel bilgileriniz olmaz ne zaman nerde kullanılmış bunu kimse bilemez tamamen anonim olarak kullanırsınız üstelik kart numaranızı 1 sene boyunca kullanmayıp saklayıp 1 sene içinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Paykasa tek kullanımlık bir sanal karttır 16 haneden oluşan bir pin kodu olarak satış görür. Euro kurundan hesaplanır. Kredi kartı gibi sizin kişisel bilgilerinizi istemez. Kart no, cvv kodu gibi telefonunuza sms gelmesi gibi şeylerle sizi uğraştırmaz. 16 haneli sanal pin kodunuzu sitenize giriyorsunuz miktarı otomatik olarak hesabınıza yansıyor.Oldukca pratik ve hızlı bi alışveriş için sitemize bi göz atınız paykasal.net

Paykasa internet dolandırıcılığının önüne geçmek adına Amerikan bilim adamları tarafından taşarlanmıştır.Son zamanlarda oldukça popüler olan bu sanal ödeme yöntemi bir çok sitede geçerlidir.Sizde alışverişinizi dolandırılma korkusu olmadan,kart bilgilerinizi vermden havale yöntemi ile sahip olmak istemezmisiniz.

Paykasa gibi bir çok sanal kart vardır ama Paykasa en popüler ve kullanımı en pratik olan sanal ödeme yöntemidir Paykasa hakkında daha fazla bilgi için https//www.paykasal.net/ sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Payaksa
5 (100%) 3 votes

paykasal.net

Dilediğiniz her konuda 7/24 canlı destek ekibimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kampanya ve haberlerden bildirim al.

Fields marked with an * are required

Daha fazla yazı için

Bütün yazıları göster