Güvenilir Paykasa

Güvenilir Paykasa kulağa hoş gelmeyebilir, bu Paykasa’nın güvensizidemi var diye düşünebilirsiniz. Paykasa’nın güvensizi yok ama malesef güvensiz Paykasa satıcıları var ve varolmaya hep devam edecekler. Her alanda olduğu gibi sanal kart alanında da  malesef dolandırıcılar mevcut. Peki nasıl yapıyorlar bu işleri?

Öncelikle bir web sitesi açıyorlar, sonra  kurbanların gelmesini bekliyorlar,  genelde ilk alımlarda güven tazelemek için kod satışını sorunsuz bir şekil de yapıyorlar. Daha sonra siz limit arttırdığınızda   ve kod satın aldığınızda  bir de bakıyorsunuz ki aldığınız kod çalışmıyor. Tabi hemen aldığınız siteye gidiyorsunuz. Canlı destek ekibine bağlanıp kodunuzun çalışmadığını söylüyorsunuz.

Sonuç: Onlar kodun çalıştığını problemin kullandığınız sitede olabileceğini söylüyorlar, size beklemenizi söylüyorlar.. Tabi bunlar sadece oyalama, ne kadar uğraşırsanız uğraşın paranızı geri alamıyorsunuz.

 

Peki bunu sadece yeni açılmış siteler mi yapıyor? Hayır! size yukarıda ki hikayeyi yazarken başımdan geçeni yazdım, hem de bana çalışmayan kod satan firma Türkiye’nin en büyük kod  satışcısı ve bayisi olan firmaydı?   Kısacası  belirli bir samimiyet kurduğunuz samimiyeti ve yaklaşımı ile sizi memnun etmeye çalışan  sitelerden kod satış alımı yapın, size sadece para olarak bakan siteler eninde sonunda sizi bir gün üzeceklerdir.

 

Biz paykasal.net olarak, sıfır hata ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz ve sizleri temin ederiz ki bizden asla çalımayan kod satın almayacaksınız ve  en ufak bir sorununuz da sizin yanınızda olduğumuzu göreceksiniz.

Güvenilir Paykasa
5 (100%) 5 votes

paykasal.net

Dilediğiniz her konuda 7/24 canlı destek ekibimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kampanya ve haberlerden bildirim al.

Fields marked with an * are required

Daha fazla yazı için

Bütün yazıları göster