Dünyada Paykasa

Dünyada Paykasa oldukca popüler olan bir sanal ödeme yöntemidir. Paykasa dier sanal kartlara nazaran oldukca mantıklıdır. 16 haneli kodlara sahip olan Paykasa dier sanal kartlar gibi son kullanma tarihi, kart cvv gibi zorlukları yoktur 16 haneli pin kodunuzu sitenize giriyorsunuz anında hesabınıza tutarı yansıyor. Hizmette sınır tanımayan canlı destek temsilcilerimiz 4 dil ile birlikte 7/24 hizmet vermektedirler.

Paykasa gelecekte kredi kartını tamamen ortadan kaldıran bir olay olacak deseler şaşırabilirsiniz. Fakat günümüzdeki Paykasa için olan gelişmeler bunu göstermekte. Gelecegin sanal ödeme yöntemine sahip olmaya hazırmısınız?Gelişen teknoloji ile meydana gelen Paykasa büyümekte olan internet kullanımında çok olumlı birçok gelşme göstermektedir.

Yeni nesil kredi kartı olan ön ödemeli sanal e- pin olan Paykasa hayatımızı kolaylaştıran ve bilgilerimizi güvende tutan oldukca güvenilir bir ödeme sistemi sunuyor. Paykasa karta sahip olmak oldukca kolaydır sadece 1 dakıkkanızı ayırarak 4 dil bilen ve 7/24 hizmet veren temsilcilerimize kendinizi bırakmanız yeterli 1 dakıkka içinde sizi Paykasa sahibi yapacaklardır. Paykasa almak için ne yapmam gerek? diyecek olursanız önce sitemizden fiyat listesi alıp sonra hangı banka hesabını kullandıgınızı söylemeniz yeterlidir. Size verilecek hesaba havale – eft yaparak yaptıgınız tutarın karşılıgı olan Paykasa kodunuzu alabilirsiniz. Paykasa kodunuzu aldıktan sonra o kodu sitenize girmeniz yeterlidir o tutar hemen hesabınıza yansır ve gönül rahatlıgı ile alışverişinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Oldukca kolay ve pratik bir sisteme sahip olan Paykasa’yı kullanmak bu kadar kolaydır.

Dünyada Paykasa
5 (100%) 3 votes

paykasal.net

Dilediğiniz her konuda 7/24 canlı destek ekibimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kampanya ve haberlerden bildirim al.

Fields marked with an * are required

Daha fazla yazı için

Bütün yazıları göster